Linux rendszergazda

Február 22, 2023
A FaceKom a pénzügyi világban bevált szolgáltatásra kész megoldásokat kínál, a legmodernebb technológiákat kombinálva olyan biztonságos, testreszabható termékek létrehozásához, amelyek megváltoztatják az ügyfelekkel való kapcsolattartás módját, az onboardingtól kezdve, a távoli azonosításon át a digitális szerződések távoli aláírásáig.
Cégünk jelenleg is új megoldásokon dolgozik, melyhez az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

  • Linux szerverek üzemeltetése
  • Belső fejlesztési csapat által kiadott szoftverek üzemeltetése
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok fejlesztése, automatizálása és tesztelése
  • Fejlesztői csapatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ubuntu és/vagy RHEL operációs rendszerekkel szerzett komoly tapasztalat (3+ év)
  • Konfiguráció menedzsment eszközzel szerzett tapasztalat (pl.: Ansible)
  • Web infrastruktúra üzemeltetésével szerzett tapasztalat
  • PostgreSQL vagy más adatbázis szerver üzemeltetési ismeretek
  • Git ismeret
  • Shell script programozási ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Terheléselosztott- és magas rendelkezésre állású rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Konténer technológia ismerete (docker, kubernetes)
  • Node.js alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • CI/CD folyamatok ismerete
  • Elosztott fájlrendszerek ismerete (pl. GlusterFS)
  • Tűzfalak ismerete (pl. MikroTik)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő hazai és nemzetközi referenciák és projektek
  • Elsősorban irodai, de home office munkavégzés is támogatott
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet, kiváló megközelíthetőséggel
  • Versenyképes jövedelem és premizálás

Szükséges nyelvtudás:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Deák Ferenc tér 3.

Facekom devops

Got questions?