Senior Full Stack JavaScript Fejlesztő
(Back-end)

November 04, 2020
Cégünk saját fejlesztésű, piacvezető terméke, a FaceKom Ügyfélazonosítás és Elektronikus Aláírás Szoftvercsomag valós és nem valós idejű ügyfél-azonosítást, valamint online szerződéskötéshez, bizalmi szolgáltatásként elektronikus aláírást biztosít az ügyfelek számára, on premise és cloud alapon.
Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az MKB Bank, a KH Bank, a Budapest Bank, a KBC Group, a Cofidis, a Takarékbank, a Sberbank, a Generali és a Mastercard Advisors. A FaceKom röviddel a bemutatását követően komoly szakmai sajtóvisszhangot kapott, piaci megjelenését rendkívül nagy hazai és nemzetközi érdeklődés övezte, és jelenleg is új, korszakalkotó megoldáson dolgozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • B2B/B2C video alapú kommunikációs termék fejlesztése, cutting-edge technológiák felhasználásával (WebRTC, Node.js 12+, ES2015)
  • A termék a nemzetközi biztosítói, banki, telekommunikációs partnerek saját rendszereibe való integrálása
  • Cross-Platform megoldások alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3+ év Javascript fejlesztési tapasztalat
  • Haladó javascript ismeretek (syntax, parser ismerete, ES2016+)
  • 1+ év nodejs fejlesztési tapasztalat
  • Haladó frontend ismeretek (HTML5, CSS3, DOM, Szemantikus tag-ek)
  • Web/internet/böngészők/HTTP működésének átfogó ismerete
  • Full stack webapp fejlesztési tapasztalatok (bármilyen keretrendszerben vagy anélkül)
  • Alapvető SQL ismeretek
  • Frontend build rendszerek ismerete (webpack, grunt, gulp, npm scripts)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CSS Preprocesszorok (Stylus, Sass, Less)
  • Modular MVC rendszerszemlélet
  • Adatbázis tervezési tapasztalatok
  • OOP alapú tervezési minták ismerete
  • Docker ismerete
  • Linux ismeret
  • WebRTC ismerete
  • UX/web ergonómiai szempontok ismerete/tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalt, tehetséges, agilis és rendkívül motivált fiatalokból álló csapat
  • Kiemelkedő hazai és nemzetközi referenciák
  • Változatos, dinamikusan fejlődő üzleti környezetben való részvétel
  • Véleményedre mindig nyitott vezetőség
  • A munka és magánélet egyensúlya
  • Rugalmas munkaidő beosztás, home office lehetőség
  • Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzés, tanfolyamok
  • Nemzetközi és hazai projektek
  • Kiváló megközelíthetőségű, gyönyörű panorámával rendelkező iroda
  • Magasfokú szabadság a munkaeszközök megválasztásában
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és premizálás
  • A legújabb technológiák használata

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1015 Budapest, Szabó Ilonka utca 9.

Facekom devops

Got questions?